
VR-bril uitproberen in Genemuiden, Hasselt of Zwartsluis?
Ontdek VR in Bibliotheek Zwartewaterland
In november en december is het mogelijk om Virtual Reality (VR) uit te proberen in Bibliotheek Genemuiden, Hasselt en Zwartsluis. Virtual Reality (VR) en Augment Reality (AR) hebben de toekomst. Vooral VR wordt steeds meer gebruikt in de maatschappij. VR is een techniek met enorm veel mogelijkheden.
Van gaming tot toepassingen in het diverse sectoren. Denk aan de gezondheidszorg (angstbestrijding en simulatie van operaties), defensie, architectuur/ ontwerpen van gebouwen en inrichting en het ontwerpen van een auto.
De Bibliotheek vindt het belangrijk dat iedereen de mogelijkheid heeft om kennis te maken met deze nieuwe techniek en er ook ervaring mee op kan doen.
Daarom geven we op een aantal vrijdagmiddagen in november en december in Bibliotheek Genemuiden, Hasselt en Zwartsluis de mogelijkheid aan onze bezoekers om kennis te maken met VR. Tijdens zo’n middag kun je de Oculus Go bril uitproberen, waarop verschillende programma’s staan. Met deze bril kun je bijvoorbeeld het ISS Ruimtestation binnenstappen, over de wereld reizen en virtueel bijvoorbeeld midden in New York staan en je ogen daar uitkijken. Of stap eens in een schilderij van Van Gogh. Er zijn ook spellen waarin je leert om onderdelen virtueel op te pakken en ergens anders weer te verbinden. Iedereen, jong (vanaf 8 jaar) en oud, mag de VR bril uitproberen.
Op de volgende dagen kun je een VR bril uitproberen:
Vrijdag 29 november in Bibliotheek Genemuiden tussen 14.00 en 17.00 uur
Vrijdag 13 december in Bibliotheek Hasselt tussen 15.00 en 17.30 uur
Vrijdag 20 december in Bibliotheek Zwartsluis tussen 14.00 en 17.00 uur
Door jouw stem tijdens de coöperatieweken van de Rabobank heeft de Bibliotheek een bijdrage van € 2.000,- euro ontvangen, waardoor het mogelijk werd om deze Makerkist met VR te ontwikkelen voor Bibliotheek Zwartewaterland. In de nabije toekomst hopen wij nog meer en diverse Makerkisten te kunnen maken. Het voordeel van de Makerkisten is dat we op deze manier nieuwe technologie ook kunnen aanbieden in de kleinere kernen en op scholen.
Door: De Zwartewaterkrant | Nieuwsredactie
Artikelcorrectie of aanvulling doorgeven? Meld het ons. Wilt u reageren op dit bericht? Laat dan uw reactie achter. Heeft u tips voor onze redactie? Bel dan de tiplijn: 038 - 88 88 853.

advertentie

5° | 4°
- Dinsdag 10.12.19
Filmavond in Sluuspoort Zwartsluis - Woensdag 11.12.19
- Donderdag 12.12.19
Prijsuitreiking snelheidsmeter met beloning in Hasselt - Vrijdag 13.12.19
Fotoclub verbindt wedstrijd aan W.G. van de Hulst Festival
Winterfair Genemuiden
Kerstconcert in de Gereformeerde kerk Genemuiden
Oliebollen Verkoopactie voor Stichting Otuke
Achtste editie W.G. v/d Hulst Festival in Hasselt
Kerst in Bibliotheek Hasselt met Joris’ Kerstboom
Ontdek VR in Bibliotheek Zwartewaterland - Zaterdag 14.12.19
Trucks by Night
Easy Active Hasselt start winterwandeling
Winterfair Zwartsluis
Ralph de Jongh sluit de deuren van Deel Vier - Zondag 15.12.19
- Maandag 16.12.19
- Volledige agenda...
POLL
- Moet Zwartewaterland een vuurwerkvrije gemeente worden?
Nee!
Vuurwerkverbod is betutteling!
Geef meer aandacht voor vrijwillige vuurwerkvrije zones!
MEEST GELEZEN
- Dinsdag 10.12.19
Genemuiden dompelt zich vrijdag onder in kerstsfeer - Maandag 09.12.19
Prijsuitreiking snelheidsmeter met beloning in Hasselt - Zondag 08.12.19
- Zaterdag 07.12.19
Oliebollen Verkoopactie voor Stichting Otuke - Volledig overzicht...
REACTIES
- het lijkt mij dat niet alleen Ambachtelijke en handel bedrijven als MKB aangemerkt moeten worden maar ook bv.boeren bedrijven.
- Gelukkig, Zwarte Piet is er nog.
- Volgens mij is het daar zo slecht nog niet, met die training. Hier bepalen veroordeelde TBSers in klinieken zelf wel of ze naar buiten gaan of niet, z...
- heel fijn om je verhalen te lezen ik probeer me dan ook in te leven hoe het daar toe gaat
MAAND GELEDEN
- Zondag 10.11.19
- Zaterdag 09.11.19
Kapsalon Luvjen Hasselt breidt uit - Vrijdag 08.11.19
Betere toegankelijkheid voor mensen met beperking - Donderdag 07.11.19
Sint Maarten-viering in Ichthuskerk te Hasselt
HALFJAAR
- Maandag 10.06.19
Kantoor De Zwartewaterkrant maandag gesloten - Zondag 09.06.19
- Zaterdag 08.06.19
Open dag kinderdagopvang Hummeltjeshonk - Vrijdag 07.06.19
Besluit verkeerscirculatieplan centrum Hasselt opnieuw uitgesteld
JAAR
- Maandag 10.12.18
'Het verkeer houdt de gemoederen bezig in Hasselt' - Zondag 09.12.18
- Zaterdag 08.12.18
Reuring in Hasselt: De kracht van burgerinitiatieven - Vrijdag 07.12.18
Zwartewaterland presenteert plannen Agnietenhof
Gevonden en verloren?! |
www.zwartewaterland.nl |
Meld, zoek en vind uw verloren en gevonden voorwerpen! |
Zwartewaterland Onderneemt |
www.zwartewaterland.nl |
Waar kunnen we u mee helpen? |