Donderdag 23.03.23 | 22.43 uur

Watergang moet Varkensgat met Bergingsvijver verbinden

Werkzaamheden Nieuwe Weg/N759 naderen einde

Onder de Nieuwe Weg/N759 in Genemuiden wordt een duiker aangelegd. Deze duiker moet straks zorgen dat het water onder de weg door kan stromen naar de nieuwe watergang langs de Randweg. De werkzaamheden aan de duiker zijn bijna afgerond.

De nieuwe watergang moet het Varkensgat met de Bergingsvijver gaan verbinden. Dat zorgt voor een vergroting van de waterberging in Genemuiden.

Het water gaat via duikers onder de weg door. Op dit moment wordt gewerkt aan de duiker onder de Nieuwe Weg/N759. Die werkzaamheden verlopen voorspoedig. De verwachting is dat de werkzaamheden aan het einde van deze week zijn afgerond. Dan gaat ook de verbinding tussen de Randweg en de Nieuwe weg weer open voor het verkeer.

Positieve ervaringen met tijdelijke weg
De afgelopen weken heeft het verkeer gebruik kunnen maken van de tijdelijke weg die is aangelegd om de Randweg te verbinden met de Nieuwe Weg. De tijdelijke weg maakt het mogelijk dat verkeer niet hoeft om te rijden. Na afronding van de werkzaamheden wordt de tijdelijke weg. De weg zelf wordt na de bouwvak opgeruimd.

De ervaringen met die tijdelijke weg zijn positief. Het (vracht)verkeer kan door de bypass goed doorstromen. Ook in de laatste dagen blijven verkeersregelaars beschikbaar om het verkeer op de kruising te begeleiden.

Door: De Zwartewaterkrant | Nieuwsredactie

Artikelcorrectie of aanvulling doorgeven? Meld het ons. Wilt u reageren op dit bericht? Laat dan uw reactie achter. Heeft u tips voor onze redactie? Bel dan de tiplijn: 038 - 88 88 853.

reageren REAGEER | stuur door DOORSTUREN | printen PRINT | WOENSDAG, 27.07.22 | 16.13 UUR
Vandaag:
11° | 3°
Meer weer...
Morgen:
9° | 3°



advertentie
AGENDA

POLL

  • Energietransitie gaat ons Zwartewaterland ingrijpend veranderen
 In onze gemeente moet in het algemeen meer aandacht komen voor duurzaamheid.
 Voor mij speelt het kostenaspect mee in de keuze wel of niet!
 Subsidies voor duurzame oplossingen zijn voor mij doorslaggevend!
 Ik vind het belangrijk om duurzame energie te gebruiken!

TEKSTADVERTENTIES
Gevonden en verloren?!
www.zwartewaterland.nl
Meld, zoek en vind uw verloren en gevonden voorwerpen!
Zwartewaterland Onderneemt
www.zwartewaterland.nl
Waar kunnen we u mee helpen?

advertentie
advertentie
advertentie
0.19513 s